Svatby Hradec Králové

Zděná Bouda / Svatby Hradec Králové

Hledáte místo pro SVATBU snů?

Svatba je v životě každého člověka velký a nezapomenutelný okamžik. Každý detail dne „D“ se stává jedinečným a krásným nejen pro novomanžele, ale i pro všechny svatební hosty. Do tohoto kouzelného dne patří i svatební hostina a pokud nám její uspořádání svěříte, uděláme vše pro Vaši spokojenost. Jsme připraveni splnit Vaše tajná a vysněná přání. Klidné a romantické prostředí nedaleko centra Hradce Králové, příjemný personál, výborné jídlo a svatební výzdoba podle Vašich představ. Ale především soukromí a pohodová atmosféra s nádechem výjimečnosti. Takový může být Váš svatební den v Restauraci a penzionu Zděná Bouda.

Kromě již zmíněných služeb jako je svatební obřad, hostina, ubytování pro své klienty nabízíme také konzultační služby svatební poradkyně, květinovou výzdobu, živou hudbu, doporučíme Vám kde si vybrat svatební šaty nebo krásně zdobený dort. Přejete si jmenovky na stůl, zasedací pořádek nebo hezky zpracované menu na památku? Rádi Vám vše zařídíme.

Pro rezervaci termínu nám zavolejte nebo vyplňte kontaktní formulář.
Místa pro rok 2024 se rychle plní!

+420 774 692 345
Párty stan Zděná Bouda

Svatební obřad

U nás vše na jednom místě. Obrovskou výhodou je možnost uspořádat svatební obřad přímo v našich prostorech. Oddávací plocha se nachází přímo u objektu penzionu. Touto formou tak odpadnou starosti s přemísťováním svatebčanů z obřadu na místo oslavy a Vy si tak můžete užít vše od začátku až do konce na jednom místě. Svatební altán nebo oblouk, nábytek, dekoraci, květinovou výzdobu, hudbu a další Vám rádi zajistíme.

Svatební hostina

Umíme zhotovit jakýkoliv pokrm dle Vašeho přání. Ať už dáte přednost klasice nebo modernímu stylu, u nás nemůžete udělat chybu. Veškerá jídla se připravují s láskou, péčí a citem pro detail. Pokrmy vyrábíme výhradně z čerstvých a kvalitních surovin pod dohledem týmu zkušených profesionálů. Mezi služby, které nabízíme, patří jak příprava svatebního oběda tak následného rautu. Zvláště večerní grilování má svůj neopakovatelný půvab.

Svatební noc

Abychom vyjádřili, jak moc si našich zákazníků vážíme, nabízíme ke každé svatební hostině apartmá pro novomanžele zdarma.
Těšit se můžete na hezký, moderně zařízený pokoj, sladkou pozornost a samozřejmě nebude chybět láhev vychlazeného sektu.

Rezervujte si termín své svatby

Sorry, no posts matched your criteria.

Sorry, the comment form is closed at this time.