Snažíme se, aby všechny suroviny pro přípravu pokrmů byly maximálně čerstvé, a v tomto duchu jsou vybíráni i naši dodavatelé, zároveň si bylinky a část zeleniny pěstujeme sami. Kromě poledního menu zákazníkům přinášíme i víkendové a speciální měsíční menu. Inspiraci čerpáme převážně ve staročeské a české kuchyni.

ZIMNÍ ZAHRADA

Unikátní projekt, ve kterém bylo použito několik materiálů, které vzájemně dotváří pocit vzdušnosti a lehkosti. Při tvorbě jsme měli 3 zásadní požadavky a to, aby prostor byl v létě co nejvíce otevřitelný, v zimě perfektně vytopitelný a poslední požadavek byl reprezentativní vzhled. Jak se nám to povedlo můžete přijít posoudit osobně jak v létě tak především v zimních měsících nabídne zimní zahrada úchvatné pohledy na okolní zasněženou krajinu.  Za zmínku stojí bezrámová posuvná okna, díky kterým jde objekt celý otevřít, dále střecha z posuvných lamel na dálkové ovládání a designová stěna, kterou tvoří přírodní mech, kámen a stěna se stékající vodou. Celý prostor dotváří osvětlení rozdělené do několika sekcí, které umožňuje nasvítit živý mech nebo si vybrat jakoukoliv barvu, která osvítí celý prostor dle Vašeho přání, tato možnost je velmi oblíbená při pořádání svatebních oslav, kdy si novomanželé mohou sladit barevné spektrum s barvou své výzdoby na stolech, samozřejmostí je možnost připojit si disk s vlastní hudbou. Kapacita zimní zahrady je 40 osob.

STAN

Perfektní místo v létě když paří sluníčko a Vy hledáte stín, v zimě naopak poskytne veškerý komfort díky vytápění. Jedná se o multifunkční prostor kde v létě probíhají svatby, oslavy ale i obědy a večeře a v zimě školení a firemní večírky. Prostor se dá uspořádat dle Vašeho přání popřípadě rozdělit na více sekcí díky paravánům, které zajistí vaše soukromí. Boční plachty se dají dle potřeby vytáhnout ke stropu, aby jste se cítili doslova na dotek od lesa nebo v případě nepříznivého počasí zatáhnout a do stanu nepronikne ani kapka.Stan byl vytvořen se záměrem mít prostor vhodný pro větší soukromé i firemní akce (kapacita až 150 osob) a zároveň, aby fungoval jako odpočinková zóna, proto bude jednu jeho část tvořit dětský koutek pro děti a jejich rodiče, který se v případě potřeby odklidí, aby vznikl prostor pro taneční parket.

TERASA

V případě hezkého počasí se můžete slunit na otevřené terase, která má kapacitu 30 míst a skvěle se hodí pro vychutnání Vašeho oblíbeného drinku ať je to v létě Aperol, na podzim káva s výborným domácím dezertem a na jaře svařené víno s višněmi.

SALÓNEK

Příjemné posezení naleznete v prostorách nekuřáckého salonku, který pojme až padesát hostů a jeho uspořádání solů a židlí je variabilní, záleží na Vašem přání, salonek je od ostatních prostor oddělený posuvnými dveřmi takže hosté mohou mít naprosté soukromí, navíc je pro větší pohodu klimatizovaný takže si svoje jídlo můžete vychutnat i v tropických letních dnech.

BAR

Prostor baru nabízí posezení pro 30 osob a může se v případě potřeby zkombinovat se salonkem jako jeden celek a zároveň může být pro Vaše soukromí od ostatních prostor oddělen paravany.

GRILL BAR

Milovníci grilovaných pochoutek ocení posezení na zahrádce, kde se nachází 12 stolů se slunečníky a 75 místy k sezení. Vaše deti si mezitím můžou hrát na dětském hřišti, které sousedí se zahrádkou. Jídelní a nápojový lístek venkovního grilu se každý rok obměňuje tak, aby jste v něm vždy našli jen ty nejlepší grilované speciality a dobře vychlazené pivečko.

Pro naše nejmenší návštěvníky, ale nejen pro ně, máme v letních měsících v sortimentu zmrzlinu nebo nanuky.

Dárkový poukaz Zděná Bouda

DÁRKOVÉ POUKAZY

Pro naše hosty rádi připravíme dárkový poukaz v jakékoliv hodnotě dle Vašeho přání. Potěšte své blízké a přátelé gastronomických zážitkem v podobě poukazu do naší restaurace, stačí zavolat na 774 692 345 a domluvit hodnotu voucheru a termín vyzvednutí.

vaříme srdcem

Rezervace

Rezervujte si svůj stůl v restauraci nebo zimní zahradě. Pro rychlejší vyřízení nám můžete zavolat na číslo +420 774 692 345

Sorry, the comment form is closed at this time.